Polecam wszystkim, którzy uparcie twierdzą że nie mogą schudnąć. Też tak mówiłam, głupio się głodząc, nie dojadając całymi dniami i ...tyjąc. Dzięki Panu Arkadiuszowi w trzy miesiące schudłam 9 kilogramów, co dla mnie jest bardzo dużo, bowiem nie byłam bynajmniej grubasem (przy wzroście 166 ważyłam 71 kg). Dieta jest super, miałam na początku wrażenie, że cały czas jem, wcale nie byłam głodna. Poza tym jest łatwa w przygotowaniu, i je się naprawdę dobre jedzonko! Nie odchudzajcie się sami, to jest ...
AnnaMłodsi o 33 kilogramy!
Wszystko zaczęło się w lipcu 2017 roku. Stanęłam przed lustrem i uznałam, że przyszedł czas, aby zrobić coś ze swoim wyglądem. Zwracałam uwagę na zbyt dużą wagę i na to co i jak jadam. Jednak efektów nie było. Najważniejsze dla mnie było to, żebym nie była głodna.
czytaj więcej"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć.
Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!"
Pan Jędrzej swoją historię napisał sam i pisze ją nadal każdego dnia, przeczytajcie :)
Dietę rozpocząłem z wagą 114,7 kg. Od samego początku podchodziłem do jadłospisu bardzo restrykcyjnie przestrzegając wszystkich zaleceń i przygotowując posiłki ściśle wg przygotowanych przepisów, z produktów odmierzonych ze staranną dokładnością. Dzięki temu już po pierwszym tygodniu zaobserwowałem pierwszy spadek w obwodzie pasa. Po prawie 6 miesiącach zredukowałem wagę o 23 kg. Uzyskałem również przyrost masy mięśniowej. Zmiana wyglądu nie nastąpiła z dnia na dzień i nie przyszła sama. Jest owocem cierpliwej i wytrwałej pracy.
Dieta, Motywacja, Dyscyplina i choć to tylko trzy słowa to są one kluczami do sukcesu. Zgadzam się z Panem Arkiem, że „albo wyniki albo wymówki”.
Droga, którą rozpocząłem i na której jestem nie była jednorazową przygodą. Stanowi swoistego rodzaju batalię, aby w każdym kolejnym dniu stawać się coraz lepszą wersją samego siebie. Sporządzanie zdrowych i pełnowartościowych posiłków wg. przygotowanego przez Pana Arka jadłospisu są teraz stałym elementem mojego codziennego stylu życia, sprawiając mi ogromną radość i satysfakcję.
Pan Jędrzej zasługuje nie tylko na ogromne brawa ale i jest wzorem do naśladowania dla innych pacjentów. Dokładnie trzymał się jadłospisu oraz wykonywał zadania kontrolne. Dzięki temu osiągnął spektakularne wyniki redukcji wagi o 23 kg w 6 miesiący oraz stracił wiele centymetrów w obwodach.
UWAGA, UWAGA!
Jesteśmy niemal rok po skończonej redukcji masy ciała, w minionym tygodniu mieliśmy wizytę kontrolną a Pan Jędrzej nadal utrzymuje osiągnięte wyniki!
Ogromne gratulacje!