Arkadiusz Kucharski
Gabinet Premium

Historie sukcesu

Schudłem 31kg - dieta była szybka w przygotowaniu, smaczna i dopasowana do moich potrzeb

Zmiana nawyków, regularne, odżywcze posiłki - to strzał w dychę!

CZYTAJ WIĘCEJ

"Dieta, Motywacja, Dyscyplina" Słowa Pana Jędrzeja -23kg w 26 tygodni!

"Motywacja jest tym co pozwala Ci zacząć.

Nawyk jest tym, co pozwala Ci wytrwać!"

CZYTAJ WIĘCEJ

Wszystko jest możliwe!

„Jeśli uważasz coś za niemożliwe ....
Pamiętaj to tylko kwestia wiary.”

CZYTAJ WIĘCEJ

Sukces w wieku 11 lat, schudłem 11 kg

Zawsze starałam się dbać o to, aby Krystian jadł zdrowe rzeczy, nie przesadzał ze słodyczami. Pomimo takich wyborów każdego dnia problem z wagą był większy. Przyszedł czas na skorzystanie z pomocy specjalisty, wybór padł na Pana Arka,  o którym słyszeliśmy już wiele dobrego w tym o współpracy z dziećmi. Umówiliśmy się na pierwsze spotkanie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Schudłem 20 kg w 6 miesięcy!

Gratulacje dla Pana Wojtka, kolejnego pacjenta Poradni DOBRY DIETETYK℠.
Pan Wojtek obserwując efekty moich pacjentów podjął jedną z najlepszych decyzji w swoim życiu i zmienił swoje nawyki żywieniowe. Stosując się ściśle planu żywieniowego, wykonując regularne ćwiczenia osiągnął sukces!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stosowałam wiele diet, waga nie spadała, aż trafiłam do….

Udałam się na wizytę do Poradni Dobry Dietetyk. Wyjaśniłam jakie diety wcześniej stosowałam i o ich znikomych efektach. Dietetyk Arkadiusz Kucharski wyjaśnił mi dlaczego wcześniejsze diety nie przynosiły efektów, jakie błędy popełniam w swoim odżywianiu. Podchodziłam do kolejnej diety bardzo sceptycznie ale cóż, podjęłam decyzję.

CZYTAJ WIĘCEJ

Wreszcie mam sylwetkę o jakiej marzyłam

Na wizytę u Pana Arkadiusza zmobilizowała mnie decyzja bliskiej osoby z rodziny, która postanowiła zadbać o siebie i swoje zdrowie. Ja także chciałam powalczyć o swoje zdrowie i nie ukrywam - o figurę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Dieta bez wyrzeczeń i głodówki. Zrzuciłam już 40 kg!

Czuje się naprawdę wspaniale!

Wizytę u dietetyka pewnie jak większość osób podjęłam ponieważ od dłuższego czasu przeszkadzała mi moja waga, wygląd, złe samopoczucie, a kondycja była praktycznie zero. Wielokrotnie próbowałam się odchudzać, oczywiście waga spadała ale na krótko, jednocześnie za każdym razem wracała z nawiązką.

CZYTAJ WIĘCEJ

Każdy jest kowalem swojego losu, czyli 31 kg mniej!

Wszystko zaczęło się w styczniu 2018 roku. Uznałem, że przyszedł czas, aby zrobić coś ze swoim wyglądem. Nigdy nie przywiązywałem zbyt dużej wagi do tego, co i jak jadam. Najważniejsze dla mnie było to, żebym nie był głodny.

CZYTAJ WIĘCEJ
POKAŻ