Archiwum wpisów – Marzec 2017

Akcja ZADBAJ O SWÓJ CHOLESTEROL!

W miniony weekend wraz z Instytut Urody Elf zorganizowaliśmy akcję, której hasłem przewodnim było "Zadbaj o swój cholesterol!" Każdy uczestnik mógł skonsultować swoje wyniki krwi, dostać zlecenie odpowiednich badań oraz poznać skład swojego ciała. Serdecznie dziękuję Instytut Urody Elf za dużą pracę, chęci i działanie ;) oraz wszystkim, z którymi miałem przyjemność się spotkać. :) Wyczekujcie kolejnej akcji, na którą już teraz ...

Klub Seniora Krzeszowice

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność gościć w Klubie Seniora w Krzeszowicach. Wspólnie z Seniorami omówiliśmy problem wysokiego poziomu cholesterolu we krwi a także rozmawialiśmy o zasadach zdrowego odżywiania. Serdecznie dziękuję Seniorom za zaproszenie, dużą aktywność i wspaniałą atmosferę.

Dzień Kobiet w Kinie "Sokół" w Trzebini

W środę 08.03.2017 z okazji Dnia Kobiet wziąłem udział w "Babskie Kino" w Kino "Sokół" w Trzebini".
Wszyscy zainteresowani mogli skorzystać z porady dietetyka jak jeść i zdrowo żyć, sprawdzić skład swojego ciała oraz otrzymać dopasowany dla siebie zakres badań laboratoryjnych.
Serdecznie dziękuję za zaproszenie oraz ogromne zainteresowanie Pań przybyłych do Kina!

Dni Otwarte w Zespole Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini ZSTU

W dniu dzisiejszym miałem przyjemność edukować młodzież podczas Dni Otwartych w Zespole Szkół Techniczno Usługowych w Trzebini ZSTU. :) Podczas spotkania omówiliśmy problem podwyższonego poziomu cholesterolu we krwi. Przeanalizowaliśmy przyczyny problemu, konsekwencje zdrowotne oraz zastanowiliśmy się jak temu skutecznie zaradzić za pomocą zmiany sposobu żywienia. Serdecznie dziękuję za zaproszenie i obecność wszystkim zainteresowanym. <3

Zajęcia z uczniami Szkoły Podstawowej w Krzeszowicach

W dniu wczorajszym miałem ogromną przyjemność edukować uczniów Szkoły Podstawowej w Krzeszowicach. Rozmawialiśmy o tym jak uczniowie powinni prawidłowo się odżywiać, co powinni jeść a czego unikać. Entuzjazm i zaangażowanie uczniów przerosły moje oczekiwania. <3 Serdecznie dziękuję za zaproszenie i szerzenie zdrowych nawyków żywieniowych.

KONKURS NA DZIEŃ KOBIET

Niespodzianka na Dzień Kobiet!
Masz szansę otrzymać pakiet miesięcznej kompleksowej opieki dietetyka w gabinecie w Krzeszowicach o wartości 450 zł.  Wystarczy, że polubisz mój fanpage https://www.facebook.com/DobryDietetykKrzeszowice/ i udostępnisz z niego konkursowego posta  u siebie na profilu.
Spośród wszystkich udostępnień zostanie wybrana jedna osoba.
Ogłoszenie szczęśliwej osoby 9 marca 2017.
Czas start! :)

Back

Sprawdź swoje dane osobobowe Sprawdź swoje dane osobobowe
POKAŻ